صفحه نخست دريافت دفترچه آزمون خريد کارت اعتباری آزمون نام نویسی در آزمون ویرایش نام نویسی دریافت کارت ورود به جلسه مشاهده کارنامه آزمون ارتباط با ما
 
عنوانتمدید زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی
متن خبر
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، علیرضا شجاعی پور گفت: با توجه در خواست های مکرر اولیاء محترم دانش آموزان، امکان ثبت نام و ویرایش اطلاعات در سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی فراهم گردیده است.
رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطه آموزش و پرورش فارس افزود: داوطلبان جا مانده از ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی می توانند از روز چهارشنبه 28 خردادماه لغایت یکشنبه 1 تیرماه 99 با مراجعه به سامانه https://sanjesh.farsedu.irثبت نام نمایند.
وی گفت: شرکت کنندگانی که قبلا نیز اقدام به ثبت نام نموده اند، در صورت نیاز می توانند با مراجعه مجدد به سامانه مذکور نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
شجاعی پور با تاکید بر اینکه" این فرصت پس از مهلت اعلام شده به هیچ عنوان تمدید نمی گردد"گفت: به تمامی عزیزان شرکت کننده در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی توصیه می شود ،اطلاعات ثبت نامی خود را با دقت کنترل نموده و اشکالات احتمالی را به ویژه در رابطه با رشته وسهمیه انتخابی اصلاح نمایند.
رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطه آموزش و پرورش فارس یادآور شد: با توجه اینکه هر دانش آموز تنها مجاز به انتخاب بر اساس منطقه، محل یا شهر محل تحصیل فعلی خود می باشد، لازم است این موضوع به دقت مد نظر قرار گرفته و در صورت لزوم اصلاح لازم انجام پذیرد.
 
 
Copyright © 2020 Amir Nemati All rights reserved